PŘESTĚHOVALI JSME SE!
Od 11.4.2023 nás najdete v budově Port7 na Nádraží Holešovice.

Chci se objednat

MUDr. Michaela RATAJOVÁ
Odborný oční lékař

MUDr. Michaela RATAJOVÁ

MUDr. Michaela Ratajová vystudovala Lékařskou fakultu v Hradci Králové, Univerzity Karlovy v Praze. V roce 2013 absolvovala studium anglického jazyka na European School of English v St. Julians.

Absolvovala stáž na očním oddělení FN Hradec Králové a další odborné stáže ve FN Hradec Králové, v Oblastní nemocnici Trutnov a v Nemocnici Havlíčkův Brod. V roce 2021 absolvovala odbornou stáž na oftalmologické klinice FNKV (všeobecná ambulance, lůžkové oddělení, asistence u operací).

MUDr. Michaela Ratajová působí v Očním centru Praha jako odborná oční lékařka od srpna 2017.

Zaměřuje se na dětskou oftalmologii - působí jako dětská oční lékařka v naší ambulantní ordinaci MediPort Holešovice. Dále se věnuje komplexní oční péči dospělých, před a pooperační péči u operací šedého zákalu a vykonává laserové zákroky odstraňující šedý zákal. Participuje na mezinárodních klinických studií v souvislosti s vývojem nitroočních implantátů.

Pravidelně se účastní odborných oftalmologických kongresů a specializovaných kurzů pro oftalmology v ČR i zahraničí. Každý rok aktivně publikuje postery na sjezdu ČOS a dále měla poster na sjezdu ESCRS 2019 v Paříži.

Ve volném čase se paní doktorka Ratajová věnuje zejména rodině a sportu, ráda jezdí na kole a běhá. 

 

Děkujeme za ochotu a lidský přístup při vyšetření zraku MUDr. Klementové a usměvavé sestřičce. Díky!!! J. Švehlová a paní Svitáková, 11.10.2017 (poděkování v pamětní knize OCP)

 

Musím připojit uznání MUDr. Klementové za závěrečnou pooperační kontrolu. Velmi přátelské zacházení s pacientem, kterého poučila o všem, co chtěl znát o stavu svého oka. Budu OCP všem svým známým a přátelům doporučovat za kvalitní, rychlou a pohodovou službu. Ing. Holovacký, Praha, 9.10.2017 (poděkování v pamětní knize OCP)

 

 

 OBJEDNAT SE K MUDr. RATAJOVÉ